Mersin Erdemli’de bir kedinin fare ile oyunu cep telefonu kamerasına yansıdı, o anlar gülümsetti.
Erdemli ilçesinde bir çöp kutusunun altında yatan kedinin yanına fare geldi. Fareyi gören kedi hareketlenerek patisiyle oyun oynamaya başladı. O anlarda farenin de bölgeden uzaklaşmaması dikkat çekti. Yoldan geçen bir kişi ise kedi ile farenin oyununu cep telefonu kamerası ile kaydetti.
O anlar izleyenleri de gülümsetti.
Kedinin fare ile oyunu
Mersin Erdemli’de bir kedinin fare ile oyunj gülümsetti.
![Kedinin fare ile oyunu](https://mersinbeyazgundem.com/files/uploads/news/default/20231104-kedinin-fare-ile-oyunu-kameraya-yansidi-121759.jpg)
![Mersin Beyaz Gündem](https://mersinbeyazgundem.com/files/uploads/user/3c70d0c22d88857d04d7195bc4954b09-7eb75a5d486617693435.jpg)